شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1138

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٧٬٩٩٨ جنيه

    شقة في قلب التجمع بسعر لقطة و لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١١٦٬٧٣٣ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى طلالة بالتقسيط حتى 15 سنة

    Platinum Properties logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم 1,3مليون علي 8س hyde park

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م استلام فوري بفيو مميز ع اللاندسكيب الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في تيجان 1 دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٧١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في موقع مميز بمدينة الشروق 3،

    Feeds logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الاندلس 182م و85م جاردن امامية وخلفية

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأجمل لوكيشن في الكمبوند وقليل سعر شقة 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موازي لمحور شينزو ابي 190 متر مسجله شهر عقاري

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع موقع مميز بالقرب من مصطفي النحاس مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في النرجس الجديدة امتلك شقتك استلام فوري

    Al-Bahrawy Developments logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ف الرحاب مجموعه 111 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند ماونتن فيو هايد بارك

    Al Maz Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بسعر لقطه بالتجمع وبأفضل لوكيشن بقسط14سنه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٠٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقة العاشره موازي لمحور شينزو ابي 190متر مسجله

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في اللوتس الجنوبي - حى اللوتس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية 25م جاردن امام اجورا

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية – 2 ماستر كورنر في كابيتال جاردنز

    Aqarpedia For Resale logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن الراقي داخل كمبوند جراند سيتي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٢٬٨٩٦ جنيه

    باقل مقدم وتكملة اقساط للبيع شقه 190 م في ميدتاون

    S signature logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه للبيع 90م بالمرحلة الخامسة تشطيبات خاصه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع (اقرب استلام ) على شارع التسعين

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ف اللوتس الشماليه في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جراند سيتي- دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٤٨٬١٣٨ جنيه

    بمقدم وتكملة اقساط شقه ارضي بجاردن استلام فورى

    S signature logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع