شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1088

45,585 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | شارع الحرية – مصر الجديدة

    Property Network logo image

    شارع الحريه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز في حدائق القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع بكمباوند بافاريا تاون تشطيب كامل

    Ring Road Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالبنفسج عمارات التجمع الاول قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137 متر بوان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع في مدينتي بسعر لقطه امام الخدمات

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع – تاج سيتي | Clubside

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه طوب احمر في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 209م نص تشطيب ، فالنسيا،القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه ريسيل في اب تاون كايرو اعمار

    ERE Investments logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بمطبخ وتكيفيات للبيع في فيليت

    East New Cairo logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ١٣١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200متر متشطبه للبيع في ميفيدا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 214م بكمبوند قطامية جيت

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٢١٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168 استلام فورى على فيو و بحرى فى هابتاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٦م للبيع ف ذا فيلدج مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضي بجاردن فيو مفتوح على لاندسكيب فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه133م 3غرف استلام فوري واجهه خارجيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو ١٧١ مترا - جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه First Use للبيع في ميفيدا -باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ومتشطبه في البنفسج عمارات

    ABAZA for real estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "فيو وايد جاردن" للبيع - مدينتي (مجموعة B1)

    Better Estate Investment logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند هايد بارك

    ABAZA for real estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٥٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيو على لاجون بالم هيلز نيو كايرو

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة باقل من ماركت ريسيل فيو فلل مباشر

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع