شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1087

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع b12 فيو على بارك

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٢٠٧ جنيه

    شقة مميزة للبيع بأقل سعر في العاصمة الإدارية

    Property Network logo image

    ذا كيرف, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتى B12 مساحه 200 متر .

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة الرفاهية في ماونتن فيو آي سيتي (MV iCity)

    Better Estate Investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 200م فيووايدجاردنB10بجوارالخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن عنوان الفخامة والرقي بـ بريفادو 137م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من السوق شقة بجاردن اي سيتي نورث بارك

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند سراي استلام فوري ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125ممتشطبه بنص سعرها بمقدم 5% وقسط ع 15 سنه

    Summit Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع في تاج سيتي مرحله ليك بارك

    Remax Today logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل 3 غرف للبيع باقل سعر اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3غرف فيو مفتوح ع جاردن للبيع ف البنفسج

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في البروچ بأقل مقدم كورنر

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    Evergreen Properties logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فورى ع طريق السادات 4.5م مقدم-18م كاش

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة للبيع بموقع مميز ريسيل متشطبة بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله شهر عقاري مباني حديثة ش مصطفي النحاس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة للبيع بموقع مميز ريسيل متشطبة بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه في كمبوند فيلدج جيت قطاميه

    ABAZA for real estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز استلام فوري بإطلالة مزدوجة بالرحاب1

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بجاردن للبيع بمقدم 300 الف ف ديجويا4

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلاك شقتك 133م بأجمل مراحل مدينتي مجموعه87 بالB8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فورى ع طريق السادات 4.5م مقدم-18م كاش

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م في تاج سلطان متشطبة بالمطبخ والدريسينج

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٦٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع