شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1084

45,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة مفتوحة مع دفعة أولى ميسرة

    New Avenue Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع باطلاله رائعه جدا على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوان ليك من حسن علام

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجار مشطبة بالكامل للبيع فى مدينتى

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٧٠٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في كمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبة فوري | Address East |

    Selection Code logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم للبيع باطلاله رائعه على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتقسيط علي 12 سنين في كمبوند تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع باميز لوكيشن وتشطيب في جالريا

    Gold Routes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع باطلاله رائعه جدا على النيل

    Guides Real Estate logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى جنوب الاكادمية موقع ممتاز

    We are consultancy logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على شارع التسعين (اقرب استلام) شقة للبيع هايد بارك

    Step One Real Estate logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على فيو زهراء المعادي الرئيسي بمقدم 15%

    One Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع متشطبة ومجهزة ف سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب جاهزة للسكن في بيتا جرينز

    New Avenue Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن بالتجمع الخامس

    Gold Routes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بعائد شهري 80 الف- بالتقسيط-استلام فوري

    Premium Homes logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 695الف امتلك شقة 3 غرف امام هايد بارك,التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في _ بيت الوطن _ الحي الخامس بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (استلام فوري)متشطة امام البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٨٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بإطلالة مفتوحة مع حديقة في بارك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم بالتقسيط بإطلالة على الحدائق

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٦ جنيه/متر مربع