شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1060

45,585 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٣٬٠٨١٬٠٠٠ جنيه

    مجمع زيد إيست تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٠٤٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب اقل سعر شقة ريسيل فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162م تمليك في الرحاب2

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكيشن في villette بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٩٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في ديستركت 5 شقة بفيو مفتوح و اقساط 7

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط علي 12سنة في تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-شقة168م متشطبة بالتكيفات فيو لاندسكيب بيع

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جنوب الاكاديميه بحرى فيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٢٥٧ جنيه

    ستوديو للبيع في Zed East تشطيب كامل وإطلالة مميزة

    Element Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن 260م بالقسط علي12سنة بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواه الفخامه شقه 200م تشطيبات هاي لوكس للبيع B8

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه كورنر بفيو مفتوح على البحيرات

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف) بنصف التمن في كمبوند تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة فى ماونتن فيو هايد بارك بجانب ميفيدا

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان بقسط100kواقل مقدم يونت فيوvipدور متكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط بالقرب من مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تيراسيز بالمستقبل باقل سعر

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 116 متر دور متكرر في b11

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ٢٢٠م ف ش الجزيره الوسطي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في اب تاون-مطبخ و التكييفات بسعر مميز

    Premium Homes logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون سوديك التجمع الخامس

    ZF Property logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو مميز في فيليت by Sodic

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع