شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1045

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي 3غرف + 192م جاردن مقدم 3.2مليون

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيولاندسكيب للبيع بالمطبخ والتكيفات في MVHP

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬١١٦٬٧٢١ جنيه

    شقة 167م ارضي بجاردن 225م ريسيل في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٨٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي استلام فوري 144م بجاردن فيو هاب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في #مدينتي الوحيد بتشطيب سوبر لوكس

    Eureka Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢١٢٬٤٣١ جنيه

    افضل سعر لشقة استلام فورى بجاردن فيو حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م بجارن 154م في سراي متشطبة استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه فى كليو بالم هيلز التجمع باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الباتيو اورو

    Treasure Real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٨٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في آزاد

    Treasure Real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على مسطحات خضراء باقل سعر استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣٩٦٬٥٤٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر في كمبوند زيد ايست وشارع التسعين

    Property Hills  One logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلات الدفاع الوطنى التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    الجزيرة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م بأقل سعر في بالم هيلز – استلام فوري

    TREX logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينة نور 82م فيووايدجاردن اقل اجمالي

    Darak Madinaty logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير

    Treasure Real estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع برايم لوكيشن بالتجمع بمقدم255ألف

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع بموقع مميز في CFC ليفينج

    Fortune Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الزمالك تشطيب كامل

    Bond & Key logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩١٩٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين تطل علي فيو رائع في ليك فيو ريزيدنس ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١٠٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبتاون إعمار 145م

    Bond & Key logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 155 م² في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع