شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 281

24,693 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬١٩٠٬٨١٢ جنيه

    فرصة حقيقيةلامتلاك شقتك داخل واحد من أفضل الكمبوند

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى اليجريا بيفرلى هيلز تقسيط 8 سنين

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في بالم هيلز بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن في بيراميدز هايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى مارفيل بالقرب من ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعـر إجمالي في كرميل, تكملة أقساط حتى 2034

    Najd Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٨٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام فورى فى كيان اركان بالم

    Property  Hills. logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحات كبيرة للبيع – كازا

    Residia logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى زيد ويست اورا تقسيط 10 سنين

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست تشطيب كامل ووايد فيو

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٩٠٬٨١٢ جنيه

    فرصة حقيقيةلامتلاك شقتك داخل واحد من أفضل الكمبوند

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة للاستلام فى قلب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢١٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | شقة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٧٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في زد ويست في المرحله 2

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في آي سيتي - جاهزة للسكن - مكان مخصص في جراج

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بمساحة كبيرة فى كمبوند چوار

    New Avenue Real Estate logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جميلة في آي سيتي ارضي مع حديقة

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 دقيقتين لشارع النوادي مساحة 205م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 84 ارضي بجاردن في مسلسل 2 المربع الذهبي

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م ويست دايز الكازار مقدم 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م كلوب هيلز زايد 10% مقدم قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 م مسلسل 2 علي رئيسي البوابة حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بتكيفات بفيو مميز في بيراميدز هيلز اورا

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٧٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع