شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 174

24,980 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في 2o5– أركان بالم

    Maskan Consultancy logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة ويستريدج موقع مميز

    Premium Real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢ غرف نوم في Zed Towers

    Maskan Consultancy logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٢٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في جاردن اليكس ب ٦ مليون و نصف

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع iVilla Garden بموقع مميز جداً وفيو مفتوح

    Core Real Estate Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس متشطب في بيراميدزهايتس بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٩٨٧٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد 5% وقسط على 96 شهر في 170م تشطيب سوبر لوكس

    Promax Property Investors logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل موقع مميز متشطبه فى Owest أقرب استلام

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل170م بجاردن70م متشطبه استلام فوري فيو الابراج

    Promax Property Investors logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165م بجاردن 141م استلام قريب تقسيط على 3 سنين

    Promax Property Investors logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا 233م بحديقه 110م بخصم 50% وتقسيط 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة ~ استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بحدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣١٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    131م فيو مميز بمقدم يبدا من 10% وقسط يصل ل 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٤٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 5 غرف في اركان بالم

    Property  Hills. logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بأميز مواقع اكتوبر الجديدة ى بمقدم ٣٠٪‏ شقة ١٥٥ م

    Green City for real estate logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع في O West – Orascom

    Maskan Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استفيد بالسعر وفتره اقساط طويلة لشقة 148م -دور اول

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١١٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 140م للبيع في رواية - زايد امام الربوة

    Property  Hills. logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم فيلا 185م استلام فوري فيو مفتوح

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع