شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 179

24,980 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه250م+حديقة بفيو على الاجون مباشر خلف مول العرب

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه250م+حديقة بفيو على الاجون مباشر خلف مول العرب

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه250م+حديقة بفيو على الاجون مباشر خلف مول العرب

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم و اقساط في بي اكس متشطبه بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٨٥٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند Garden lakes هايدبارك سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٩٩٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 750الف فقط استلام قريب و تقسيط مريح في OWest

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة من بالم هيلز تقسيط 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ويستريدج 2 نوم ليك فيو بسعر مميز جدا

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع تشطيب كامل فيو مميز على لاندسكيب

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز جدا على الليك فى امبرفيل نيو جيزة

    plan-B logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٢٤٬٩٧٨ جنيه

    شقة أرضي بحديقة قسط ربع سنوي 424 الف و كاش 7 مليون

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم800الف امتلك فى زايد شقة واسعة180م جنب النادي

    NABAJ logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بكمبوندجنة اكتوبربأقل سعر-متشطبة بالكامل

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأميز لوكيشن داخل جنة زايد2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع