شقق ٩٠ متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 3

838 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٤٣٧٬١٤٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض 5%مقدم شقة بالتقسيط ع15 سنة بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة5%مقدم شقة بالتقسيط ع15 سنة بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت استوديو متشطب 88متر بالتكيفات

    Square Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن متشطبه بالتكييفات بالشيخ زايد

    Impact Investments logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩١٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • حياة سنتريك كايرو ويست ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ADD Properties
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 7 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل بسعر مميز للبيع في زيد تاورز

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفه واحده بموقع مميز في فيلدج ويست

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م + جاردن50م متشطبه بالكامل بأقل سعر

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بارك فيو عقد قديم ٢٠٢٢ سعر مميز جدا فى زيد

    Brokers Hub logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زايد القديمة امام ابراج ساويرس 8سنين

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي 13 – المجاورة الرابعة – 70م دور2

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند روضة زايد – الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه واحده جاهزه للسكن موقع مميز في اعمار

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • ووترفرونت ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى 16 خالصه الشيخ زايد فيو مفتوح

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في PSR بسعر لقطة

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بإطلالة مميزة للبيع في كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحري علي حدائق زيد الشيخ زايد استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • II أسبن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    5 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5%وتقسيط حتى 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار الايجاري شقة غرفة بالتكييفات استلام فوري

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة للبيع في زايد فرصة استثمار ايجاري

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    90م متشطبه بالتكييفات بمقدم 5%وتقسيط حتى 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة - للبيع - الحي 13 - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • روفان سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤١٥٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    EPD
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,روفان

    2 - 3 غرفة