شقق ٩٠ متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 5

838 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في روضة زايد – جاهزة للاستلام

    I-Move logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو بـ زيد زايد مقدم 500ألف وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٦٠٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو استلام فوري ف كيان بأقل سعر قسط عل 6س

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة أرضي بجاردن بكمبوند روضة زايد

    Zayed Gate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مع التكييفات للبيع بسعر أقل من السوق

    متصدر

    Driven Properties logo image

1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند روضة زايد – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند روضة زايد – الحي ال12

    Zayed Gate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى متشطب ابراج زيد اعلى فيو زايد

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالتكييفات ريسيل في زيد ويست ZED WEST

    clear scope logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • أوري

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,أوري

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم قريب شقة في كمبوند كيان بالتقسيط على 6 سنين

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في حدائق المهندسين

    Zayed Homes logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في أبراج زيد بالشيخ زايد 56م

    Premium Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كموند روضه زايد

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٣٬٣٣٣ جنيه

    ستديو 61م للبيع متشطبة كمبوند الكالما بمقدم10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • جازال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Legacy Estates Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٩٠٬٥٢٥ جنيه

    استوديو متشطب بالكامل للبيع - مع تكييفات في أورا

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٤٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالتكييفات , جنب كايرو جيت اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في الشيخ زايد تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٢٬٤٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل استلام فوري بالتكييفات - زد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٣١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريزا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦١٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في ZED West – الشيخ زايد

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٤٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٩٬٩٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في ديجويا بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٧٨٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في عمارات المستقبل - الشيخ زايد

    Genova Investment logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست – فيليدج فيوز المرحلة الثانية

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٨٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع في ادريس الشيخ زايد

    Buyerside logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • نسيم

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 4 غرفة