شقق ٩٠ متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 10

838 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5% واقساط حتى 2036 في سولانا ويست

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز في سولانا باقساط علي عشر سنين

    متصدر

    Realm Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع متشطبة مونترو بالتقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في كيان لشقة بجاردن بقية اقساط استلام فوري

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 5% بموقع مميز في سولانا ويست من أورا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • بافيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 5

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند فيلدج ويست - درة الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب في سولانا لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز، شقة 2 نوم بإطلالة بانورامية، حتي 10Y

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقه بموقع متميز في Zed west بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • روح

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alamaken Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬١٤٨٬٨٩٥ جنيه

    ستوديو 76 م للبيع في -ZED West- برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75م للبيع في فيلدج ويست- استلام 2026

    RE/MAX Everest logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مع التكيفات في فيلدج ويست لدرة

    Realm Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 1غرفه نوم متشطبه بالكامل لوكيشن مميز

    Citizen Home logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • بونا نوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    AD developer
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبه بالتقسيط بموقع مميز في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجادرين بالفرش في حدائق المهندسين

    Abrag 2 logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بكبوند ZED بالشيخ زايد سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ستوديو بتراس دور عالي للبيع في ابراج زد

    Driven Properties logo image

استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٨٠٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • بلس جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Torec Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,ريفييرا سيتي,بوابة النعيم

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه مشروع مونترو الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بموقع مميز وافضل سعر فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    82م فيو مميز ب5% مقدم تقسيط 10 سنين في Karmell

    Promax Property Investors logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية بإطلالة مباشرة على أهرامات الجيزة

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ٢٠٥ تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٧٢٬٣٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة