شقق 86 متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 20

708 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بسعر مميز جدا في كمبوند فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بسعر مميز جدا كمبوند فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند فيلدج ويست باقل سعر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار الايجاري شقة غرفة واحدة للبيع في زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل 56م فى ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيلدج ويست بالتكيفات والتشطيب الداخلي

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80 م بمقدم 390الف وقسط شهري 35الف بكمبوند راقي

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميز في فيلدج ويست مساحه 75متر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٩٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحى 11 الشيخ زايد 70م دور خامس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المستقبل الحى 12 الشيخ زايد الدور الثانى

    Smart-Homes Real Estate logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن استلام فوري في فاي من سوديك زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار النادي الاهلي بقسط 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٧١ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري للبيع شقة بجاردن متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند كوي - فويا الشيخ زايد القديمه

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 79م كمبوند اليسيوم الشيخ زايد بمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في قلب زايد بأفضل سعر جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من مباني ادريس الشيخ زايد قرب مول العرب

    Property Hills Star logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع كمبوند تمايا الشيخ زايد بالتقسيط 0%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالتكييفات ريسيل في زيد ويست ZED WEST

    clear scope logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في زايد كمبوند زيد ويست اورا

    Vida Solutions logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٢٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد -مقدم 10% قسط حتى 10 سنوات

    Vida Solutions logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بمقدم مغري جدا في كمبوند فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع