شقق 86 متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 21

709 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب مع جاردن للبيع في زيد ويست الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٤٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع بسعر مميز ابراج زيد ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تميايا امام الربوه بمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه50كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط علي12سن

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه50كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط 12سنة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Village West –متشطبه | الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Village West –متشطبه | الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Village West –متشطبه | الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Village West –متشطبه | الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه60كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط علي12سن

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Village West –متشطبه | الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Village West –متشطبه | الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة للبيع كمبوند تميايا الشيخ زايد امام الربوة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو 75م كومباوند فيلدج ويست - دره جروب-

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه50كمبوند تمايا شارع النزهه بتقسيط علي12سن

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر اللونش في كمبوند علي شارع النزهة

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تميايا امام الربوه بمقدم 10%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٩م للبيع في برج 20دور فى ابراج زيد بالفرش

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٢٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب خدمات فندقيه في احسن ابراج زايد ب قسط 10سنين

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد بـ5% و امتلك شقتك في قلب زايد جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٣٩٬٦٨٦ جنيه

    استوديو للبيع – Dal by The Harv نيو زايد

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٦٥٤ جنيه/متر مربع