شقق 86 متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 18

708 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في نيو زايد بجوار مطار سفنكس الدولي

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في دجويا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ف كمبوند كامل الخدمات جنب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان سعر متر 35 الف امام كمبوند الربوة

    متصدر

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بكاش 2 مليون ونصف لفتره محدوده

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6 ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيفرلي هيلز,6 ويست

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كارما ريزيدنس، مفروش بالكامل.

    Rokn Real Estate logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في الشيخ زايد جنب الربوة

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٢٣٬١٩١ جنيه

    شقة غرفة نوم متشطبة بالكامل للبيع في زيد ويست

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٤٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في زيد ويست Z تاور استوديو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • كايرو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه متشطبه استلام فوري بنص السعر بمقدم 310 الف

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في Zed West | شقة غرفة واحدة ريسيل في ا

    Selection Code logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زيد ويست | إطلالة على اللاندسكيب

    Properties-Today.com logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر متر كمبوند فى الشيخ زايد لونش تمايا

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٥٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب فاخر للبيع على 10 سنوات قسط.

    Selection Code logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • زد ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٠٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 52م بسعر الطرح تمايا امام الربوة مقدم 0%

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٥٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليسيوم الشيخ زايد في الثوره

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة5%مقدم شقة بالتقسيط ع15 سنة بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% شقه تقسيط 10 سنه على الصحراوى زايد VALEA

    Abrag Real Estate logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بقسط شهري 13 الف بفيو لاجون

    New Home for Real Estate logo image

    جينيستا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    3 - 6 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في نيو زايد بـ5% مقدم فقط

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة في ابراج زيد

    Maskan Consultancy logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى جيريان فيو على النيل و تقسيط 8سنين

    Property  Hills. logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل في zed weat الشيخ زايد

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    56م للبيع بالشيخ زايد فى ابراج زيد ويست

    MRG Real Estate logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • بيل في

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 5 غرفة