شقق 130 متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 25

3,607 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع فيو لاند سكيب ف جنه زايد م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 118م بسعر مميز جدا بجانب بيفرلي هيلز

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى الماركت للبيع استلام شهر 10 فيليدج ويست

    Brokers Hub logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا ادريس 109م بسعر .لقطه

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع في Zed West_Ora – الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 130م بفيو وسعر مميز فى فاى سوديك

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جيوار متشطبه جاهزه للسكن

    The Avenue Properties logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٢٩٬٧٦٣ جنيه

    بمقدم200الف واقساط 10سنين امتلك بيتك في الشيخ زايد

    Realm Properties logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في كمبوند كيان الشيخ زايد

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو بالتكيفات فى الماركت فى ابراج زيد

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126 متر متشطبة بالتكيفات بمقدم و قسط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬١٨٠٬٣٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن بفيو كامل على البارك

    The Polygon logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٨٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٤٨٬٢٩٠ جنيه

    موقع مميز في نيو زايد واستلام السنة الجاية

    The Polygon logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كمبوند كارميل

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كمبوند كارميل

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٢٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lugar by Gates – نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بالكامل للبيع بالتقسيط في VYE

    متصدر

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢١٥٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٢٬١٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lugar by Gates – نيو زايد

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بالتقسيط في VYE سوديك نيو زايد

    متصدر

    Driven Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب800 الف تقدر تستلم شقة بالقسط على 10 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط للبيع بكايرو جيت متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٦٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع