شقق 130 متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 23

3,607 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعرشقة اوبن فيو فTerrace استلام قريب قسط ع10س

    Evergreen Properties logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦١٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2 مليون شقة للبيع في ديجيويا الشيخ زايد

    LevelA logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري فاي سوديك اقل سعر ف الماركت

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    500الف مقدم وقسط10س امتلك شقةفKarmellفيو لاند سكيب

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد استلام فورى

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأبراج زيد الشيخ زايد موقع مميز

    Premium Real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب زايد القديمة بمدة اقساط 9سنين

    D.Signature logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED West – لوكيشن مميز و فيو مفتوح

    D.Signature logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في كمبوند سولانا بجوار ذا ستيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه+تكيفات قرب هايبر زايد مقدم 800ألف كاش6م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فورى فى كارمل اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غ جاهزه للسكن علي وصله دهشور من بنك التعمير

    Falcon for Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوبرا سيتي شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كارميل سوديك كامل التشطيب وجاهزة للاستلام

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٤٩٬٥٥٠ جنيه

    شقة جريان زايد الجديدة | فيو نيل وتشطيب كامل

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٥٢٢ جنيه

    شقة Village West بجاردن | استلام فوري بالتكييفات

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زايد الجديده متشطبه بالكامل استلام سن

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    130م 3غرف في الشيخ0 زايد بتقسيط على 10 سنين

    Selection Code logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 5% على 11سنة مشروع RIVRS

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان استلام فوري في فاي سوديك-نيو زايد

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٦٠ جنيه/متر مربع