شقق 130 متر للبيع في الشيخ زايد, صفحة 24

3,607 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٠٬٩٨٧٬٦٥٤ جنيه

    شقه استلام فوري ف نيو زايد بقسط علي8 سنين مع سوديك

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٦٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فندقية بخصم الكاش في 205 اركان بالم

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٤٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع الكارما كاي الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز وفيو لاند سكيب ناصية بتشطيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 120م متشطبه - Madaar

    Promax Property Investors logo image

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب5% وقسط على 120 شهر في 90م متشطبه - Madaar

    Promax Property Investors logo image

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج زيد بالشيخ زايد موقع مميز 102م

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فاي سوديك زايد الجديدة

    متصدر

    Premium Real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٧٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شقة جاهزة للسكن للبيع.

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم للبيع ذا هارف الشيخ زايد تقسيط 10 سنين

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كايرو جيت لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    124م كاملة التشطيب فيو Pool بمقدم 10% وقسط 7 سنوات

    Promax Property Investors logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٥٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على 10 سنين في 115م فيو مميز فيBelva

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% وقسط على10 سنين في شقه 84م جنب داندي مول

    Promax Property Investors logo image

    فاليا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في موقع مميز جدا باقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في موقع مميز جدا باقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في موقع مميز جدا باقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في موقع مميز جدا باقساط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع استلام شهور كمبوند أمام Zayed

    Property Hills Star logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في نيو زايد بأقل سعر للمتر و بالقرب من اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 120م في كمبوندvye جاهزه للسكن م المالك

    متصدر

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند زيد ويست الشيخ زايد شقة للبيع بموقع مميز

    Triple S Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز متشطبه بالمطبخ ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع