شقق 100 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 5

239 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في ويست فيو تشطيب كامل-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز في أزها زايد.. شقتك متشطبة بجدية 100 ألف ج.

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ارضي بجنينة متشطبة استلام سنة تقسيط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فورى بيل فى فيو لانداسكيب موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون ما تدفع مقدم امتلك منزلك في اعمار الان زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٢٨٬٦٠٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    1 - 6 غرفة

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 185م 3 غرف بمدخل خاص ومتشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٨٥ متر مربع

    ٧٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 160م متشطبة بالكامل وجاهزة للاستلام

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة كاملة التشطيب في جيريان للبيع

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠١٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاص متشطبة بأفضل سعر بجوار بيل في اعمار

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة بجاردن للبيع بأقل سعر بسوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • كيو هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Q Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كيو هيلز

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين متشطبة بأفضل موقع بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع 82م بسعر مميز بكارمل سوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة باقل مقدم علي 10 سنين زايد

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة باقل مقدم علي 10 سنين زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر وحدات استلام فوري | شقة غرفة في الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • اٌنْس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mabany Edris
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل مقدم علي 10 سنين في الشيح زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة باقل مقدم علي 10 سنين زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين نوم جاهزة للسكن من شركة سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين نوم جاهزة للسكن من شركة سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين نوم جاهزة للسكن من شركة سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيفرجرين تاون هاوس في بيل ڤي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    3 - 6 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة بالكامل بمقدم5% و اقساط 10سنين

    Evergreen Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة لقطةغرفة في Mar Ville – نيو زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة غرفة في Mar Ville – نيو زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبه في قلب زايد بعرض 5% مقدم فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة للبيع قرب بيفرلي هيلز زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • باين لينز في كمبوند هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 - 4 غرفة