شقق 100 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 9

239 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب جدا من المراسم في الشيخ زاي

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٥٥ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 5% امتلك شقتك نص تشطيب و قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٦٥٬٣٩٨ جنيه

    شقه بالتقسيط علي 10 سنوات بالشيخ زايد كمبوند لوجار

    Abrag Real Estate logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع في الشيخ زايد من شركة المراسم

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك جاردن هاوس 195 م في كمبوند Karmell – Sodic

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف الشيخ زايد 100 م بمقدم و اقساط

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف فاي من شركة سودك لوكشن مميز جدا

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من اوراسكوم بجوار مطار سفنكس

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    الاولي العقارية(كمبوند اوري)شقة95م 10%مقدم وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة94م 10%مقدم وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة93م 10%مقدم وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومبند اوري)شقة92م 10%مقدم وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومنبد اوري)شقة91م10% مقدم وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    الأولي العقارية(كومنبد اوري)شقة90م 10%مقدم وبتقسيط

    الاولي العقارية logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٥٢٠ جنيه

    شقة بحديقة جاهزة للاستلام 2026-ويست فيو-الشيخ زايد

    Abrag Real Estate logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه90م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه100م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه99م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه98م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه97م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه96م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه95م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه94م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه93م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    الشيخ زايد كمبوند اوري شقه92م مقدم10% قسط10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع