شقق 100 متر للبيع في مدينة زايد الجديدة, صفحة 8

239 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م بجاردن للبيع في جريان نيو زايد بدون اوفر

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين امام مطار

    Property Hills Star logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر للبيع فى جريان نيو زايد بمقدم 400 الف

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ع النيل مباشر ف قلب الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بسعر الطرح وبخصم 150 الف نيو زايد جريان

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م بجاردن للبيع في جريان نيو زايد بدون اوفر

    Vida Solutions logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٣٢٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم مميز للبيع ف الشيخ زايد الجديد ع النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة شقة غرفة واحدة في كارميل سوديك – موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام شهور 2bed بجاردن متشطبة بالتقسيط ف زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة غرفة واحدة 80م بنيو زايد ارضى بجاردن

    Property Hills Star logo image

    كيو هيلز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 100م للبيع بأقل سعر واميز فيو بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تمتلك شقة فاخرة في Dejoya زايد الجديدة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري 100م غرفتين بالتقسيط علي10Y

    Property Hills Star logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس تشطيب كامل في كارميل سوديك ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كارميل سوديك موقع مميز ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع في الشيخ زايد من شركة المراسم

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 109م+49م بنتهاوس 2 غرف كاملة التشطيب Vye SODIC

    Western House logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم مميز للبيع ف الشيخ زايد الجديد ع النيل

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الشيخ زايد بجوار بيفرلي هيلز قسط 15 سنة

    Property Hills Star logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في Karmell استلام قريب متشطبة

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة لفترة محدودة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتشطيب علي النيل قسط 8 سنين جريان بالم هيلز

    Abrag Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ١٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٦٩٬٩٩٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف الشيخ زايد بمقدم و اقساط

    Property Hills Star logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو موقعه مميز ريسيل فوري في سوديك كملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع