شقق 70 متر للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 16

829 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيتي جيت التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سيتي جيت التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى ذا مورنينجز بموقع مميز

    Platinum Properties logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٩٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت جاهز للاستلام للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠١٢٬٣٤٠ جنيه

    شقة بموقع مميز متشطبة للبيع بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٧٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٤٣ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في جارنيه , دقيقتين من الجامعة الامريكية

    Smart Move logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز جدا في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل للبيع في اي ستي

    One Estates Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills New Cairo

    Beltone logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills

    Beltone logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٢٨ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باحسن مقدم في السوق - ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع - استلام فوري - موقع مميز - تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة قسط متشطبة بأحدث كمبوند بالقاهرة الجديدة

    IRTKAZ logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤٦٬٥٨٠ جنيه

    قسط ع10سنين شقة بحديقة متشطبة في الجولدن سكوير

    IRTKAZ logo image

    ميست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مباشرة على حمام السباحة بسعر أقل مغري .

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقة لمحبي الاستثمار فى قلب التجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٩٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع شقة متشطبة بأقل سعر متر بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 61 متر مطل على البحيرة و المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بأقل سعر في التجمع وتسهيلات 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • جرينز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 62م في تاج سيتي فوري مرحلة ليك بارك

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن بأقل سعر بالتجمع بمقدم 3% فقط

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استوديو 70م مفروش للبيع | ماونتن فيو آي سيتي

    Circle Realestate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه لمحبي الاستثمار بالتجمع السادس +مقدم1%

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو لاجون بأقل سعر بالتجمع الخامس قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٩٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • ايلين ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٤٣٬٨٢٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,مجمع إلين

    1 - 3 غرفة