شقق 96 متر للبيع بمدينتي, صفحة 2

778 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي القاهرة الجديدة TMG Madinaty

    Circle Realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥١٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك 82 متر غرفتين وحمام مدينتي b7 لقطة

    Top View logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي في B7 مساحه 96 متر بحري صريح

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتيB8 دور اول استلام سنة85م بسعرمميز

    متصدر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٨٣٬٤٠٠ جنيه

    استديو Privado مدينتي بأقساط 12 سنة بسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 95م اجمالي عقد قديم بسعر مميز مدينتي B8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للاستثمار في مدينتي شقه تشطيبات خاصه بالفرش

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري للبيع في مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي مفروشة بالكامل فيو على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش بالكامل بأقساط في مدينتى - بريفادو

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستديو بجوار الخدمات57م كاش فيB10 تشطيب خاص

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فى مدينتى تشطيبات سوبر لوكس

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مدينتى

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٨٧٬٧٩٠ جنيه

    استوديو مفروش للبيع استلام فوري فيو لاندسكيب

    Aqar Misr logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى مدينتى بسعر مميز جدااا تقسيط

    Panorama View logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤١٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في مدينتي – كمبوند بريفادو

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للتمليك فى مدينتى b8 سعر مميز جدا

    Panorama View logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع بمدينتي استديو بجانب الخدمات والمسجد.

    Places Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م للبيع في مدينتي ع جاردن فيو-بجوار سباين مول

    Dream Homes Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٦٣٬٥٥٠ جنيه

    شقة B14 مدينتي جاردن فيو + حديقة بأقساط 10 سنوات

    Wealthiest Real Estate management logo image

    ب 15, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة قريبة من الخدمات بمدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طرفية للبيع في B7 – فيو جاردن مفتوح – تشطيب خا

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 80م للبيع في مدينتي B14 باقل مقدم فيو جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م للبيع في مدينتي B6 طرفيه بحري بسعر مميز

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م للبيع في كمبوند بريفادو ع البحيرات

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع