شقق 96 متر للبيع بمدينتي, صفحة 7

778 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه 92م بمدينتى في البي14 للبيع تقسيط

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي مساحه 96 متر فيو جاردين بحري

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع ارضي بجاردن في مدينتي مقدم اقساطb12

    MA Ville logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بحديقه 68متر مقدم واقساط

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 89م ,النموذج الذكي المطلوب في مدينتي B6

    Darak Madinaty logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ستديو ارضي بجاردن خاص B14 بجوار الخدمات مساحة 67م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية للبيع في مدينة نور – أرضي بحديقة

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار لن تتكرر في b12 مدينتي , بأميز لوكيشن

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه للتمليك بمدينتي B12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96م جاردن 45م فوري متشطبة بالتكييفات بمدينتي

    Aqar Misr logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة B7 مدينتي سوبر لوكس وفيو جاردن

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس B7 مدينتي للبيع أو الإيجار فوراً

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 78 م للبيع بمدينتي B12 تشطيب خاص بفيو مفتوح

    أبو ظبي العقارية logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في مدينتي | 82م | أول سكن

    Circle Realestate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينتي في B7 بالفرش والاجهزه

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي باB6 بموقع متميز جدا

    Top Cairo Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة B6 مدينتي أمام الساوث بارك شاملة الأجهز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار مميزة 96 متر B6 بدون عفش 4.950.000

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرفي مدينتي B7 | تشطيب خاص | خطوات من الخدمات

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥١٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة 92 متر B6 والنادي مجانا

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي كمبوند بريفادور

    شركة البحيري جروب logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي نوزج 100 ارضي بجاردن b2

    MA Ville logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع النموزج الاكثر طلبا 96 متر مدينتيb7

    MA Ville logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بـ بريفادو 65م ع بحيرة مباشرا لقطه

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جدا للاستثمار في اروع موقع في b8 مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع