شقق 96 متر للبيع بمدينتي, صفحة 9

775 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للتمليك بمدينتى فى B11 بالفرش والاجهزة فيو مفتوح

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 70 متر في b7 مدينتي بموقع وسعر مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٤٥٬٢٩٠ جنيه

    لقطة باجمالي مليون800 الف في B8 مساحة 51م بالتقسيط

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع علي وايد جاردن 82م بحري كاش بسعر لقطة في B7

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي تطل على البارك متشطبه مفروشه

    El Hefny Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة للبيع في مدينتي – أرضي بجاردن

    Deals Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي B7–96 متر فيو وايد جاردن

    Deals Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو مفروش للبيع فى مدينتى B6 بالفرش كامل

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة وايد جاردنB7مدينتي استلام فوري تشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة وايد جاردن B7 مدينتي موقع مميز وتشطيب خاص

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع فى مدينتى b6 موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه67م للبيع في مدينتي تشطيب لوكس البيع بالعفش

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى مدينتى B11 موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه فــى مدينتى 67متر علـى سترب مــول

    i-design logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع فى مدينتى b6 تشطيب خاص وفرش فندقى

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٢٩٬٢١٠ جنيه

    استوديو بريفادو ليك فيو مدينتي مقدم وأقساط مريحة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي 70متر الترا سوبر لوكس بموقع مميز

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو وايد جاردن96 متر البى 7 تشطيب الترا سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار قويه استديو بريفادو مفروش بالكامل

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استديو فى مدينتى بسعر تجارى متشطب فى B6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    88 متر في مدينتي دور متكرر باقل من سعر السوق

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى البى7 تشطيب عميل 96متر بالمطبخ وشيش حصير

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بحديقه فى مدينتى b6 فيو جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦٧٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استرتيجى فيو مميز للبيع بالفرش والاجهزة67متر

    A 2 Z Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 82 متر في b7 مدينتي , موقع مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع