شقق 120 متر للبيع في مدينتي, صفحة 31

1,367 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنص التمن بخصم 50% للكاش القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع استلام فوري متشطب بالكامل موقع مميز

    Eureka Real Estate logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع في بريفادو لقطه

    Top Cairo Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيو وايد جاردن لن يتكرر شقة ١١٦ م مميزة

    Eureka Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 108م تشطيب سوبر لوكس كاش بالمطبخ فيB15

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجوارAll Seasons Park كاشB11 تشطيب خاص 78 متر

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للتمليك بمدينتى تشطيب خاص فى B12 بالفرش والاجهزة

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B15 تكملة اقساط علة 5 سنوات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن تشطيبات مميزة بخطوات من الساوث بارك

    Start Homes Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو مدينتيB7 استلام فوري وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 96 م بخطوات من الحسيني ماركت والمسجد والصيدلية

    Start Homes Madinaty logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B10 فيو جاردن طلعت مصطفى

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م ارضي بحديقه للبيع في مدينتي سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بريفادو مفروش بسعر لقطه وارقي موقع

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107م للبيع في مدينتي موقع مميز

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةB15 أحدث مواقع وخطة سداد طويلة تشطيبات ممتازه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتىB11 موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي B6 موقع مميز سعر لقطه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن للبيع في مدينتي b7 بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م للبيع في مدينتي B7

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي بال B6 علي فيو مفتوح باقل سعر

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٦٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    116م فيو جاردن للبيع بمدينتي في B12 امام الايست هب

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مجهزة بالكامل بالاجهزة و التكييفات

    Empire real estate and investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقهB7 في اميز مواقع مدينتي تشطيبات الترا لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية في بريفادو مدينتي 84م فيو بحيرات مباشر

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع