شقق 120 متر للبيع في مدينتي, صفحة 35

1,367 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة للبيع مدينتي في b8 بمقدم وتكملة اقساط

    MA Ville logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٠٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنص التمن بخصم 50% للكاش القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش بمدينتي 96 متر في الb11 طرفيه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م سوبر لوكس للبيع - مدينتي (B6)

    Better Estate Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقسط شهري 11 الف - دبل فيو في سراي امام مدينتي

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل واميز استديو مفروش ارضي يجاردن للبيع B6

    East House logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة لن تتكرر في بريفادو – مدينتي 65م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار للبيع مدينتي بالفرش والاجهزه مودرن

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساحة 116 متر في B12 مدينتي

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 متر فى مدينتي B8 فيو جاردن خالصة .

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الساوث بارك والحركة 66م كاش بالفرش والاجهزهB7

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم 3مليون600 في B12بجوار الخدمات78م

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 100م بفيو مفتوح في B15 بالتقسيط 7 سنين

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو الفيلات مباشرة88م كاش فيB6فيو مفتوح بسعر مناسب

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة ارضي 58 متر كاش في B6 علي فيو جاردن

    Rikaz logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط 78م علي 10 سنين استلام قريب بحري B8

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري مميزة تطل علي لاندسكيب فى مدينتى

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بريفادو في ارقي مراحل مدنتي تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣١٣٬٨٨٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 107م اقساط علي 11 سنة B14

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتشطيبات فندقيه في ارقي مراحل مدينتي B3 وسعر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 116م جاردن فيو بموقع مميز B10

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٣٨٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 56م للبيع في مدينتي اقساط علي 10 سنوات B14

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 45م بالB8 مجموعة 87 استلام خلال عام

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 78 متر – تشطيبات خاصة – مدينتي B12

    East House logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في مدينتي B10

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٨ جنيه/متر مربع