شقق 120 متر للبيع في مدينتي, صفحة 28

1,367 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B7 بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B11موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    العنوان: B7 – مدينتي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – فرصة مميزة للسكن أو الاستثمار. B1

    B1, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة استثمارية نادرة في بريفادو مدينتي 65م ع بحيره

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في مدينتي B7 | موقع مميز

    Top Cairo Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى 106م B14 دور متكرر طرفيه مميزه

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة فى مدينتى البى10تشطيب الترا سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة امام الخدمات مباشرة في B7 تشطيب خاص كاش 69متر

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات خاصة استلام فوري 102م في بريفادو بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدينتي B6 جاردن خاص وايد جاردن كاش

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B11 – فيو مفتوح على المسجد

    East House logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B11 – فيو جاردن وتشطيب فندقي

    East House logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستديو للبيع في بريفادو ارضى بجاردن 40 م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب متكامل فيو مجرى السيل

    Start Homes Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك 116م علي فيو وايد جاردن بأفضل المراحل B11

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةB10 اميز مواقع مدينتي بتشطيبات ممتازه وسعر لقطه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٥٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو بنور B2 مقدم مميز وأقساط طويلة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بموقع مميز في مدينتي

    Beltone logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – B11

    Beltone logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في مدينتي مساحه 78متر فيو جاردن b10

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بقسط شهري 7 الاف عند مدينتي للبيع

    Remax The Address logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٢٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي | التسليم 2028

    Beltone logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع قسط ع 12 سنة على طريق السويس بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في مدينتي | حديقة خاصة

    Beltone logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع