شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 42

5,961 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن شقه ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس 130 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر متر في بيت الوطن- بمقدم 5%= 249 الف

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس 130 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تقسيط ريسيل كورنراستلام فورى الترا لوكس

    West Field logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٨٦٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن في التجمع جنب الـ AUC — سعر مغري

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع غرفتين بخصم مميز على الكاش بعد دقائق من AUC

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع كاش و استفيد بخصم كبير في شقه 185م في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع علي التسعين الشمالي بجانب ال AUC

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام مطار القاهرة, تاج سيتي بمقدم 995الف

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري في واتر واي بالتجمع الخامس تقسيط

    TREX logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٩٥٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في سوان ليك - موقع مميز

    TREX logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٣١ متر مربع

    ٧٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٥٠٤ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ديستريكت 5 مراكز استلام فوري

    TREX logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الخامس بمقدم20%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شقة متشطبة في THE VIEW وتر واي فيو مميز

    Property  Hills. logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثامن بمقدم30%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بجوار الجامعة الامريكية

    Selection Code logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م متشطب في زومرا ايست جوار فيفث سكوير

    Property  Hills. logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة164م متشطبة بالكامل في سيتي جيت جوار فيلت

    Property  Hills. logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب بالمطبخ و التكييفات في ديستريكت 5

استوديو

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي التكميلي مقدم 40%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع