شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 46

5,961 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (ريسيل ) مفروشه بالكامل في بوليفارد ميفيدا

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فيو لاندسكيب أقل سعر

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 120م بحديقة خاصة 70م بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو لاجون بمقدم واقساط ماونتن اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 127م متشطبه في كمبوند MAYAN في التجمع

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز امام الجامعة الامريكية تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند امام الجامعة الامريكية مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Eleven امام الجامعة الامريكية

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام الجامعة الامريكية استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تريو جاردنز بحديقة خاصة واطلاله مميزه

    Ninety Two logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم واقساط 12سنة شقتك ع طريق السويس مباشر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ بدون مقدم واقساط 12سنة فيومميزع طريق السويس

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ بحديقة 99م بدون مقدم واقساط 12سنة ف أورجامي

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن وفرصه للاستثمار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقه 147م مقدم 175 الف فقط بالتقسيط 6 سنوات

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ١٣٠ متر جاردن ١٣٥ متر كورنر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    *القطعه D163 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه 185 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن- مساحه 131متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن أحدث مشروعات Prime Home

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع