شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 39

5,963 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمطبخ والتكييفات بكمبوند لاميرادا

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بدون مقدم بقلب التجمع +اقساط على 15سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز متشطبه تكمله اقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٩٨٨٬٠١٨ جنيه

    شقه Loft بجاردين ديسيل داخل District 5 استلام فوري

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١١٣٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 107متر بماونتن فيو اي سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٩١٬٧٧٨ جنيه

    شقة في سولاي, تقسيط علي 8 سنين, بمقدم 5% فقط

    Smart Move logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقساط للبيع استلام فوري في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر مميز للاستثمار بجوار النادي الاهلي

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، كورنر، اطلالة مباشرة على البحيرة

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    موقع متميز على البحيرة مباشرةً وبأفضل إطلالة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٢٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٣٩٬٨٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيه في بالم هيلز - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    موقع مميز، كورنر، اطلالة مباشرة على البحيرة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبه في بالم هيلز التجمع

    ERE Investments logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع متميز مع حديقة بمساحة 30 متر مربع

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز على البحيرة مباشرةً وبأفضل إطلالة

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع متميز مع حديقة بمساحة 30 متر مربع

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168 متر جاهزة للتسليم فى الباتيو اورو التجمع

    TREX logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم جاهزة للاستلام وللمعاينة فى Trio بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند ذا ادريس ايست

    Spade consultancy logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع دايركت علي طريق السويس وقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٥٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    غرفة بحديقة في هايد بارك علي السنترال بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ربع سنوي278الف بسعر8.5م

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - متشطبه بالكامل - فيو رائع باقل سعر

    Edge Real Estates logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع