شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 36

5,963 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مميز متشطبة بالكييفات من واتر واي التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري بالتقسيط علي سنتين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 156م مع امكانيه القسط ع12سنه ف تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بموقع مميز وأقساط استلام قريب للبيع

    East wing logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠١٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة سعر وموقع مميز 131 متر بأقساط حتى 2031

    متصدر

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م متشطبه بالكامل بالتكيفات+استلام فوري بخصم

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات للبيع بسعر لقطة فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه باقل سعر استلام قريب متشطبه بالكامل بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه دابل فيو اقرب استلام بخصم كبير بجوارAUC

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – تاج سيتي | بارك ريزيدنس (شاليا)

    Beltone logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+ناني متشطبه للبيع بخصم 40% - كريسينت ووك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٢٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقساط حتى 2032 لايك فيو ريزيدنس 2

    متصدر

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٩٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | فيو Water Feature

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧١٣٬٩١٥ جنيه

    شقةمتشطبة استلام سنةفيو حديقة بالتقسيط علي6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا امتلك شقه غرفتين ف تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٣٣٤٬٦٦٠ جنيه

    ZED EAST |ارخص شقة غرفتين| تشطيب كامل بالتكييفات

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٨١٬٦٨٠ جنيه

    بسعر لقطه استوديو ارضي بجاردنفيو مميز ف تاج سيتي

    S signature logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم للبيع – نص تشطيب – جاهزة للسكن

    متصدر

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة شاملة الجراج للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٠٬٤٦٨ جنيه

    بالتقسيط شقة متشطبة فيو لاجون استلام سنة

    I properties Real Estate Consultant logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو متشطب في التجمع الخامس\مقدم 525 الف

    Closer logo image

    بارك واي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م بالتقسيط امام ِAUC ازاد القاهرة الجديدة

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تحت السوق شقة ٤ غرف بالم هيلز موقع مميز

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة ٤ غرف بالم هيلز فرصة قوية جدا

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القرنفل فيلات مقدم 4مليون

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع