شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 37

5,963 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة بالم هيلز فيو فيلات موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة بالم هيلز موقع مميز جدا جدا

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة كورنر بالم هيلز متشطبة بالكامل

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع القرنفل فيلات 1 أمام كمبوند المراسم

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب استلام سنة ليك فيو بالتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين بموقع متميز في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 3,900 في زيد ايست علي لاندسكيب مباشرة

    Premises logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة 145م للبيع بخصم 40% تشطيب سوبر لوكس او اقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٣٦٬٢٩٥ جنيه

    شقة بحديقة للبيع – تاج سيتي | تسليم 2027

    Beltone logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في وترواي ذا فيو فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ١٣٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن النورث هاوس المقدم على3شهور

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٢١٧٬٥٧٨ جنيه

    اقل سعر لمساحه 170 متر بالكمبوند مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بتقسيمه ومساحة مميزة في بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جدًا للبيع في النورث هاوس

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل استلام فورى متشطبه في ليك فيو

    Catchers investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في Telal East بمقدم3% بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٩٣ متر مربع

    ٢١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة نصف تشطيب استلام فوري في جايد التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة | شقة جاهزة 2 غرف في قلب District 5

    clear scope logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي السادس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ذا كريست

    شركة البحيري جروب logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس 2

    شركة البحيري جروب logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند هايد بارك

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٦٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في التجمع الاول كمبوند تاج سيتي

    شركة البحيري جروب logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 260م استلام فوري جاهزه للمعاينه بنص السعر

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع