شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 21

5,975 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا مع لافيستا بالتجمع في El-Patio Oro

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس مفروشة بالكامل 142م استلام فوري

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٢٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز جدا, السعر شامل الصيانه

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه في بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في قلب التجمع بمقدم 5% استلام سنتين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    إيفر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٥٢٬٨٤٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو علي لاندسكيب باقل مقدم واطول سداد

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل اجمالي سعر شقة 180م + جاردن 38م استلام فوري

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قابل للتفاوض, فيو على اللاندسكيب شامل الصيانة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع متشطبه مع الحكير بالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧١٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬١٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم بالتقسيط حتى عام 2029 فى فيليت

    متصدر

    Do estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تكمله اقساط في اي سيتي

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 217 متر بمقدم 930 الف فقط في تاج سيتي

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 0% في تاج سيتي بجوار Kempinski

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقه فى تريو جاردن اقساط ١٠ سنوات واستلام ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١١٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 223 فيو و سعر مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بفيو حديقه مميز تحت سعر السوق

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم + 12 سنة تقسيط شقة برووف (Loft) للبيع

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة ف كمبوند تاج سيتي للبيع بخصم50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في موقع مميز في سوان ليك ريزيدنس

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٦٧٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة جاهزة للسكن بالتكيفات ف بالم هيلز

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧١٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه! شقه 156م بالتقسيط ع12 سنه ف تاج سيتي !!!

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى كمبوند تاج سيتي بخصم 50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٣ جنيه/متر مربع