شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 17

5,985 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى بخصم كبير جاهزة على المعاينة

    Impact Investments logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٥٬٨٧١ جنيه

    اخر شقة استلام فوري بخصم كبير للكاش في وادي دجلة

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم 5% وتقسيط حتى 8 سنوات فى تاج سيتى

    Platinum Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 3غرف للبيع ف التجمع الخامس امام هايد بارك

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٤٣٬٥٨٦ جنيه

    شقة 114م + جاردن 90م باجمالي سعر مميز

    Property Misr logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبFlexi في فيليت سوديك شقة في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٥٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٩٧١٬٩٩٥ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى التجمع قسط

    Platinum Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬١٢١٬٦٥٢ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى التجمع قسط

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣١٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مفيدا بلو فيوز

    iHome logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٥٧٬٠٩٤ جنيه

    شقة بحديقة باقل مقدم 5% فى ماونتن فيو اى سيتى

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 4نوم بالتجمع الخامس بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة لقطة تاج سيتي، كلوب سايد

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع لقطة ارضي بجاردن بموقع متميز

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٥٣٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 164م متشطبة بالكامل اورو لافيستا

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٦٬٠٦٨ جنيه

    اقل سعر شقة فى ماونتن فيو استلام فوري خصم 40%

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبه+تكمله اقساط في حسن علام سوان ليك

    RE/MAX 1st Choice logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك باقساط

    Spade consultancy logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقتك استلام فوري في بالم هيلز المستقبل

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بالم هيلز المستقبل

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باحسن سعر واقل مقدم تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استلم شقتك فوري بمقدم 15% في ادريس ايست

    Selection Code logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز متشطبة باقساط علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه غرفتين 108م في زد ايست

    متصدر

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 – لاجون فيو

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع