شقق للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط على ١٠ سنين, صفحة 26

5,975 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في فيفث سكوير | اتجاه بحري

    Aqarpedia For Resale logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة كليو بالم هيلز فيو لاجون رائع

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية كليو بالم هيلز فيو لاجون مباشر رائع

    Premier Property logo image

3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات استلام فورى في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٣٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلت سوديك (V Residence) | تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130م بحديقه+تقسيط بموقع مميز على شارع التسعين

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢ غرفه بموقع متميز مقدم بسيط | حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٧٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠١٧ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام ثلاث غرف بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٢٢٬١٢٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل استلام ٢٠٢٦ بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع كامله التشطيب بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بالتقسيط على ١٠ سنين بكمبوند جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠١٧٬٥٧٨ جنيه

    للبيع بكمبود ذا أدريس إيست بالقاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأميز مرحلة بالكمبوند بيطل على اللاجون

    New Home for Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره ستوديو بجاردن للبيع ف التجمع5 بسعر3.5M

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون و امتلك شقة بجاردن كاملة التشطيب

    New Home for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن لقطة للبيع كامله التشطيب بفيو لاجونز

    متصدر

    New Home for Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى تاج سيتى اقساط ١٠ سنوات فى مرحله اورجامى

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زيد ايست التجمع السادس بمقدم 5% فقط

    Z Investments For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى تاج سيتى بدون مقدم باقساط١٢سنوات للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الخامس بحديقة خاصة

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ديستريكت فايف مقدم أقساط جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جايد بجانب الرحاب أقساط استلام سنة فيو جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع