شقق للبيع في سوان ليك, التجمع الاول بـ 2 مليون جنيه, صفحة 6

13,922 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في مرحلة Sarai Elan

    Laucienda For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في مدينة نصر بسعر مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٨٣٬٣٧٥ جنيه

    استوديو للبيع لاجونا ريزورت الغردقة منطقة الأحياء

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة العبور استلام فورى اطول سداد

    Family Home Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    متصدر

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٧٩٬٧٢٧ جنيه

    استديو بالتقسيط فى سيليا - اقل سعر - حجز 2018

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثماربارقى موقع فى مدينتى امام The Spine

    TARGET  REAL ESTATE logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٣٢٥ جنيه

    للبيع شقة في الداون تاون جاهزة للسكن

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع استوديو 80م للبيع في سراي تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في هايد بارك بمقدم 2 مليون-برايم لوكيشن

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • لندن

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    JD holding
    الساحل الشمالي,العلمين,لندن الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم2.3فقط

    متصدر

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    متصدر

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم2.3فقط

    متصدر

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزه ب مساحه 161م متشطبه بالكامل موقع مميز

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • فلو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فلو

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 110م , العصافرة

    Wealth Platinum logo image

    شارع القاسمي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 158م في أفضل موقع بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م متشطبه بالتكيفات بجوار هايبر1 بمقدم1.3فقط

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • ريزا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في الشيخ زايد كمبوند جزال بمقدم 1,5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٩٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمدينتي في b12 بالفرش و الاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى بيت الوطن - التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110 متر لوكيشن ممز بجوار الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل 130م بمقدم 2.5 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • فيرونا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٦٣٠٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,المقطم,الهضبة الوسطي,كمبوند فيرونا

    2 - 3 غرفة