شقق للبيع في سوان ليك, التجمع الاول بـ 2 مليون جنيه, صفحة 3

13,921 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب استلام فوري متشطبه علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست نظام تقسيط 9 سنوات- من اوراسكوم

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م + حديقة 348م – موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيالي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م جانبية عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة 200م في حدائق الاهرام بسعر لقطة

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م واجهة وسط عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة طوب احمر 145م جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • ترو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,ترو

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م واجهة جنب النادي

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م استلام فورى فى الاندلس -التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بفيو لاندسكيب فى تيراس بجوار أركان

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدون فوائد داخل اكتوبر مسلسل 4

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامل مساحة الدور على نصيتين تشطيب قديم

    Selective logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • إيكو ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٧٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New City Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,ايكو ويست

    2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130متر بجناكليس شارع مرتضي

    Elite Groupe logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 186 متر و بالتقسيط على 7 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 186 متر و بالتقسيط على 7 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن 3 غرف ب 2,680,000 جنيه فقط

    Feeds logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استدديو للبيع استلام فوري امام مدينتي بسعر ميتفوتش

    Mr .Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٩٤٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • أب هاي بورتو السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Amer Group company
    السويس,العين السخنة,بورتو السخنة