شقق على النيل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 34

890 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٥٨ جنيه

    أمام أكبر وجهة تسوق وترفيه 83 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٣٩٦ جنيه

    قلب الحيوية بالغردقة 119 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٨٨٬٩٥٢ جنيه

    موقع ذكي بجوار أهم المعالم 83 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٣٩٦ جنيه

    فرصة استثمارية بعائد قوي 119 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٨٨٬٩٥٢ جنيه

    قيمة متزايدة مع مرور الوقت 83 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٨٨٬٩٥٢ جنيه

    امتلك الآن في مشروع متكامل 83 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٣٩٦ جنيه

    مساحات متنوعة تلائم أسلوبك 119 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٥٨ جنيه

    قرارك الصح لحياة راقية 83 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو-متشطبه-طريق الحجاز الرئيسي-4حمامات سباحه

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 81م سكن عصري بقلب تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 61م معيشة هادئة داخل تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٨٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز مكانك 90م راحة ومساحة أكبر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 96م معيشة واسعة داخل تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 108م مساحة مثالية لحياة مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 108م رفاهية عائلية داخل تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 96م سكن راقي بقلب تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بغرفتي نوم مثالية للسكن العائلي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخر بتصميم عصري ومساحة ذكية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بغرفة نوم واحدة وإطلالة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بغرفة نوم واحدة في مارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 2غرفة نوم وتصميم مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    استثمار عقاري مضمون في شقة 80م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٥٨ جنيه

    غرفتين وصالة مميزه مساحة 84 متر- 4 سنوات تقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م_تشطيب كامل_بمقدم30% طريق الحجاز الرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقه63م_تشطيب كامل_بمقدم30%_الحجاز الرئيسي_عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع