شقق على النيل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 32

890 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م_تشطيب كامل_طريق الحجاز_تقسيط36شهر_عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قرار ذكي على البحر الأحمر – شقة 96م داخل IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    مناطق أطفال آمنة 92 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م بعائد إيجاري قوي في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مطلوبة بقوة – شقة 70م في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بداية مثالية للاستثمار – شقة 60م في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مطلوبة بقوة – شقة 69م في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    حياة راقية على البحر – شقة 85م في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية ذكية – شقة 64م في IBIZA BAY

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٨٬٠٠٠ جنيه

    في قلب مبارك 6 بمساحة 64 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٣١٬٠٠٠ جنيه

    جيم وسبا لصحة أفضل 81 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي قريب من المطار 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    في أكثر المناطق حيوية بالغردقة 64 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    على بُعد خطوات من الخدمات 69 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز يسهل الوصول إليه 69 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    حيث تنسجم الطبيعة مع الحياة 76 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أجواء هادئة وراحة يومية 75 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    مساحات خضراء تمنحك الصفاء 98 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    حياة عصرية وسط الطبيعة 81 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تصميم راقٍ بإحساس فندقي 61 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٨٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    حمامات سباحة بتصميم عصري 76 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات بمساحات مختلفة 90 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في تيرفانا تبدأ المساحات من 75 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    تيرفانا تصميم ذكي للمساحات 64 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    استغلال مثالي لكل متر 63 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٠ جنيه/متر مربع