شقق على النيل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 31

890 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    امتلك شقة 64 متر بتخطيط مرن وعائد إيجاري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت فيرو كلوب سانت ماريا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 64 متر بتصميم عملي وسكن مريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 69 متر بمساحات مريحة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 76 متر مثالية للعائلات الصغيرة والاستثمار طويل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    75 م سكن يجمع المساحة المثالية والموقع المميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 81 متر بإطلالة شارع وتصميم عملي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٨٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدات بمساحات مختلفة 71 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحات متنوعة تناسبك 64 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تبدأ المساحات من 69 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم ذكي للمساحات 65 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استغلال مثالي لكل متر 70 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    حمامات سباحة تناسب الجميع 103م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ابيزا فرصة استثمارية قوية 55 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    عائد مضمون من موقع بحري 62 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في المنطقة 96 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن قرارك الصح 110 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٩١٬٦٨٠ جنيه

    احجز شقة 52م داخل الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥١٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    امتلك شقة 80م غرفتين في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٥٨ جنيه

    احجز شقة 83م غرفتين للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٩٣٠ جنيه

    امتلك شقة 80م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٩١٬٦٨٠ جنيه

    احجز شقة 52م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥١٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٤٩٬١٠٨ جنيه

    فرصتك الآن لشقة 56م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٤٩٬١٠٨ جنيه

    امتلك شقة 56م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٠٬٣٩٦ جنيه

    امتلك شقة 119م في الموج ريزورت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٤٩٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٤٠٠ جنيه

    77م_شقةغرفتين_تشطيب كامل_كاش بخصم10%_الحجازالرئيسي

    Alabtal Developer logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع