شقق على النيل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 27

890 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٤٠ جنيه

    مساحة 117 م² وسط 80% لاندسكيب ومسطحات مائية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 91 م² أمام سنزو مول مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٣٩٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 91 م² بتصميم يضمن إطلالات مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٩١٬٠٢٠ جنيه

    وحدة 89 م² داخل مشروع على 80,000 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٧١٬٠٤٠ جنيه

    مساحة 117 م² بجوار نيفيلاند

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٣٣٬٣٩٦ جنيه

    وحدة 125 م² وسط طبيعة سهل حشيش الهادئة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    وحدة 54 م² بإطلالة مفتوحة على البحر الأحمر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٤٬١٩٧ جنيه

    مساحة 125 م² داخل مجتمع بواجهة بحرية مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٣٧٥ جنيه

    مساحة 125 م² بإطلالة على البحيرات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    مساحة 54 م² بالقرب من الأنشطة البحرية المتنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٢٩٬٧٠٤ جنيه

    وحدة 54 م² قريبة من مناطق التسوق الراقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٤٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦١٦٬٠٧٠ جنيه

    وحدة 125 م² داخل مشروع يضم حدائق طبيعية واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    مساحة 54 م² بجوار سبا عالمي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬١٨٦٬٦٠٨ جنيه

    مساحة 125 م² داخل مجتمع يوفر سهولة التنقل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    وحدة 54 م² داخل مشروع يضم نادي اجتماعي فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    شقة 125م بحديقة داخل فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٣٣٬٢٤٠ جنيه

    شقة 89م داخل الموج ريزورت موقع مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٦١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٤٨٬٤٨٠ جنيه

    امتلك شقة 117م في الموج ريزورت الآن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٧٬٧٢٤ جنيه

    امتلك 125م بحديقة خاصة في فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٤٨٬٤٨٠ جنيه

    شقة 117م في الموج ريزورت بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة 91م في الموج ريزورت استثمار مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٧٢٬٦٨٦ جنيه

    امتلك شقة 73م داخل منتجع مميز بالخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٧١٬٠٠٧ جنيه

    فرصتك شقة 125م بحديقة داخل فيراندا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٤٢٠٬٣٣٧ جنيه

    125م بحديقة في قلب فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٣٢٬٨٠٣ جنيه

    امتلك 125م بحديقة داخل فيراندا سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٤٬٦٦٢ جنيه/متر مربع