شقق للبيع كاش في حي وسط, صفحة 6

230 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م كامب شيزار - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م وابور المياه خطوات من ميدان زويل

    Inspire Homes logo image

    ميدان الدكتور احمد زويل, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - امام مستشفي الايطالي

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ١٧٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - الحضرة - خطوات من المحمودية

    New Home for Realestate logo image

    شارع الشهيد جلال الدسوقي, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - الابراهيمية - فيو بحر

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن فيو مفتوح علي النادي مرخصة

    Remax Professional. logo image

    ميدان الدكتور احمد زويل, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م محرم بيك ( علي الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    شارع زين العابدين, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م كامب شيزار - شارع ممفيس -

    B-connect Real Estate logo image

    شارع ممفيس, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 284م كامب شيزار ( خطوات من البحر )

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    4

    2

    ٢٨٤ متر مربع

    ٢١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م - كامب شيزار (طريق الجيش )

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبليكس للبيع 230م الابراهيميه ( ش ابوقير مباش

    Inspire Homes logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م مرخصه الرصافه على المحموديه , محرم بيك

    Elite Groupe logo image

    شارع قنال المحمودية البحرى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع - الغيط الصعيدي - محرم بك فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134 م محرم بك (كومباوند أوريا سيتى)

    Next Estate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بفيو بالكامل علي البحر

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م محرم بيك ( ش امير البحر )

    Inspire Homes logo image

    شارع امير البحر, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م - سموحه - حى الفيلات

    Next Estate logo image

    شارع حى الفيلات, ابيس العاشرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سموحه (خطوات من فوزى معاذ)

    Next Estate logo image

    شارع النقيب شريف رمزى, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م - الابراهيميه ( شارع ابو قير)

    Next Estate logo image

    شارع ابو قير, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م محرم بك

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دوبليكس 240 م الابراهيمية

    Next Estate logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وابور المياه 200م

    Chance for Realestate logo image

    شارع ابو قير, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م الابراهيميه - شارع الحجاز

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الحجاز, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 146م كمباوند البركة - وابور المياه

    B-connect Real Estate logo image

    وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٥٢ جنيه/متر مربع