شقق للبيع كاش في حي وسط, صفحة 4

230 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع كامب شيزار

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – محرم بك – ثاني نمره من منشا

    New Home for Realestate logo image

    شارع عثمان بن عفان, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة الريسيبشن والغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد المنعم سند, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م محطة الرمل ( ش جاليس )

    Inspire Homes logo image

    شارع جليس, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة + غرفة ماستر

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٧٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م الازاريطة ( خطوات من الترام )

    Inspire Homes logo image

    الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة علي البحر مباشرة اميز تقسيمة

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96م الازاريطة ( خطوات من الترام )

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو مفتوح بجوار كلية هندسة

    Remax Professional. logo image

    شارع يوسف فهمي عثمان, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح كاملة العدادات مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عمر لطفي, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    4

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م - محرم بك - متفرع من شارع جرين (فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م - الابراهيميه - ثانى نمره من البحر

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م - كامب شيزار - امام كليه هندسه

    Next Estate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من ش فؤاد مرخصة فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار ( على البحر مباشرة )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محرم بك 89م (كومباوند اوريا سيتى) ,

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٥٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع محطة المياه, وابور المياة, حي وسط, الاسكندرية

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى السلطان حسين - مطلات مفتوحه

    I-Property logo image

    شارع أسطنبول-صلاح مصطفى - السلطان حسين, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    5

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - محرم بك - علي الترام

    New Home for Realestate logo image

    شارع محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - كامب شيزار

    New Home for Realestate logo image

    شارع فاموس, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح جانبي علي البحر تسهيلات ف السداد

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع محمود سلامة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الترام فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد المنعم سند, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الترام فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد المنعم سند, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م كامب شيزار

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع