شقق للبيع كاش في حي وسط, صفحة 3

230 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م - كامب شيزار

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150م مبانى تراثيةخطوات من مسجد العطارين

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    العطارين, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م الشاطبي - ش أحمد قمحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م- كامب شيزار

    Next Estate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م - كامب شيزار - خطوات من الترام

    Next Estate logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحر يوجد اسانسير

    Remax Professional. logo image

    شارع بورسعيد, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    5

    1

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - متفرع من بوالينو

    New Home for Realestate logo image

    بوالينو, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    5

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – محرم بك – شارع المأمون

    New Home for Realestate logo image

    شارع المأمون, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على ش فؤاد 2 اسانسير مرخصة

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    شارع فؤاد, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تراس 90 م عماره براند مدخل فندقي فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    طريق قناه السويس, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م الحي اللاتيني - خطوات من ش فؤاد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الابراهيمية شارع عمر زعفان

    New Home for Realestate logo image

    شارع لاجيتيه, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع بورسعيد - الشاطبي - حي وسط - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 101م صافي الشاطبي - ش بورسعيد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع بورسعيد, الشاطبي, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م محرم بيك ( خطوات من ش الاسكندراني )

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م كامب شيزار - ش بورسعيد

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م كامب شيزار ( ش عبدالمنعم سند )

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145 كامب شيزار

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع فاموس, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (تصلح سكني او اداري ) ابراج الشرطة

    New Home for Realestate logo image

    شارع فؤاد, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كامب شيزار تاني نمرة من ش بورسعيد

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن خطوات من استاد اسكندريه فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    شارع احمد محمد اسماعيل, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - محرم بك - الرصافة

    New Home for Realestate logo image

    شارع الرصافة, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195م كامب شيزار

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع بفيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م محرم بك

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع