شقق للبيع في حي اول المنتزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 9

242 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سيدي بشر - تري البحر

    B-connect Real Estate logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح علي ش محمد نجيب رئيسي

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م بـ كمباوند فى السيوف ش مصطفى كامل

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع مصطفى كامل, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بفيو مفتوح علي الشارع

    Remax Professional. logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سيدي بشر (شارع 30)

    Next Estate logo image

    شارع 30, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م صافي سيدي بشر بحري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م سيدي بشر ( ش خالد بن الوليد )

    Inspire Homes logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م ميامي (متفرع من ش العيسوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحه بالكامل ، خطوات من الترام

    Remax Professional. logo image

    شارع كلية فيكتوريا كوليدج, السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي

    New Home for Realestate logo image

    شارع حدائق ميامى, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بفيو مفتوح علي شارع رئيسي

    Remax Professional. logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الشارع شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    4

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة للبيع 100م ميامي خطوات من البحر شارع رئيسي

    B-connect Real Estate logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بفيو مفتوح علي الشارع متفرع من العيسوي

    Remax Professional. logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م سيدي بشر (ش الطفولة السعيدة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الطفولة السعيدة, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - ميامي

    New Home for Realestate logo image

    شارع المستجد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سيدي بشر _ بجوار فندق الهيلتون

    B-connect Real Estate logo image

    طريق الجيش, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م السيوف (ش جميلة بو حريد الرئيسي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع جميلة بو حريد, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سيدى بشر (90م) بحر مباشر .

    طريق الجيش, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 146 م السيوف (ش المشتل)

    RE/MAX Avalon logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سيدي بشر

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110 متر - سيدى بشر- شارع مسجد سيدي بشر

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م صافي - ميامي

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 216 م ميامي ( ش محمد عوض )

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م محمد نجيب متفرع من جمال عبد الناصر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع محمد نجيب, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع