شقق للبيع في حي اول المنتزة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 3

242 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م السيوف (سيتي لايت)

    RE/MAX Avalon logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 100م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مرخصة 85م - سيدي بشر خالد بن الوليد

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 110م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن و الغرف فيو جانبي سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    شارع إسكندر إبراهيم, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 137 م السيوف (ش جميلة بو حريد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع جميلة بو حريد, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٩٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 80م فيو بحر مباشر

    Inspire Homes logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م سيدى بشر (ش الطفولة السعيدة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الطفولة السعيدة, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م ميامي (ش العيسوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامي (ش جمال عبد الناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سيدي بشر (ش جمال عبد الناصر).

    Coldwell Banker Platinum logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120 م بـــ ميامي

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م ميامي(متفرع من ش أمين خيرت الغندور)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 م ميامى (متفرع من خالد بن الوليد)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 م سيدي بشر (ش محمد نجيب)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    دوران جيهان, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحرى مرخصة الريسبشن و الغرف فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة فيو مفتوح موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع السيوف, السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى بشر

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م صافي - الساعه شاكوس - فيو مفتوح

    Elite Groupe logo image

    ميدان الساعة, فيكتوريا, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م سيدي بشر (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م - سيدي بشر - شارع مسجد هدي الإسلام

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م - سيدي بشر متفرع من محمد نجيب

    Elite Groupe logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع