شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 8

2,322 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بابراج اركان بمقدم 4.4 مليون

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات بابراج اركان بمقدم 4.4 مليون

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية مباشرة على النيل مع 2 جراج خاص

    Selective logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو بانورامي واجهة 30م على النيل متشطبة

    Selective logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي محور جمب مول العرب استلام فوري

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمحور استلام فوري بجوار مول العرب

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانوراما على النيل تشطيب شيك بالفرش والتكيفات

    Selective logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م بحديقة 161م في V Levels زايد قسط 7 سنوات

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع فيو لاند سكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس في او ويست بفيو مميز

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة بموقع مميز امام مول مصر

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو النيل لقطة بالفرش في الزمالك برج ام كلثوم

    Brokers Hub logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم باركس الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬١٨٢٬٠٠٠ جنيه

    222م بسعر مميز the 8 الجابري 10% مقدم و10 سنين قسط

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بي اكس بالم هيلز لوكيشن مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع٢٢٠م في ش نادي الصيد الدقي

    Royal Home logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش- الزمالك تشطيب مودرن - موقع مميز

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبوند جرينز - زايد - مطل على بيحرات

    Osoul Misr logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة مقدم387 ألف وقسط شهرى6.000 قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 148م كاملة التشطيب في هايد بارك بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مباشرة على نيل كورنيش المعادي تقع داخل برج

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٥٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م فوري تشطيب كامل علي النيل مباشرة

    Aqar Misr logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ٣٥٠م بفيو مباشر على النيل في المعادي

    Good Deals logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٥م ايتلام فوري بافضل فيو واقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام 2026 باقل مقدم واقساط حتى 2032

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع