شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 5

2,322 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة موقع مميز قريب من جميع الخدمات

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فى سولانا زايد مقدم 5% قسط على 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦٨٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100 متر في سولانا مقدم10% و أقساط 10 س

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى أبراج زد أمام أتريو وكارما كاى

    Property  Hills. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة220متر فى الياسمين4 متشطبة استلام فورى

    S signature logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك باقل سعر في الماركت فيومميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك باقل سعر في الماركت فيومميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات للبيع بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٥٠ م بجاردن٥٠م للبيع باقل سعر في هايد بارك

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – أبراج أيون مراكز – بجوار مول الع

    متصدر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧١٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح لاندسكيب بمقدم واقساط

    Nile Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل وخطة سداد مريحة

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٣٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الزمالك شقه متشطبه 280 متر فيو النيل محمد مظهر3غرف

    Rokn Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على النيل بتقسيط على 8 سنين في زايد ج

    Selection Code logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٥٥م للبيع فيو لاندسكيب استلام فوري بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة115م بلوجار على الصحراوي دايركت أمام مطار سفنكس

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل فيو حمام سباحة باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش - كمبوند روضة زايد - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بإطلالة بانورامية على النيل

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الكورنيش, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط على 10 سنين في 140م متشطبه فWest View

    Promax Property Investors logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة في بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٢٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٥م بجاردن ٢٨٨م للبيع باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجوار النادي الاهلي بقسط طويل

    Property  Hills. logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على 10 سنين شقة 115 متر قدام مطار سفنكس

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع