شقق على النيل للبيع في مصر, صفحة 11

2,322 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو بانورامي على النيل تشطيب قديم

    Selective logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي على النيل والأهرامات والقلعة (Airbnb)

    Selective logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المحور 108 متر قسط على 6 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبه استلام فورى بمقدم 5 مليون فى زايد

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبه استلام فورى بمقدم 5 مليون فى زايد

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبه استلام فورى بمقدم 5 مليون فى زايد

    16 وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م متشطبه استلام فورى بمقدم 2 مليون فى زايد

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنه شقه بجاردن في الشيخ زايد امام بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile View Apartment for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع الجبلايه, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile+Gizera Club View Apt for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد عبد الوهاب, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل الكبير

    Golden house logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م غرفتين – تصميم عملي وموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 117م غرفتين – فخامة ومساحة واسعة للعائلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم بالدور الأول – تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    شقة 89م – اختيار مثالي للراحة والخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م غرفتين بالدور الأول – تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م – مساحة مريحة بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم – مثالية للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    شقة 89م غرفتين بجاردن خاص – خصوصية وهدوء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 117م غرفتين – فخامة ومساحة واسعة للعائلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 53م غرفة نوم بجاردن – هدوء وطبيعة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 53م غرفة نوم – تصميم عملي ومثالي للسكن

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٣٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م غرفتين – خيار مثالي للعائلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م غرفتين – مساحة مريحة وتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    شقة 82م غرفتين بجاردن خاص – هدوء وخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع